WW-13 Intch. Multi-Ch. Dream Catcher Starring Moravia “Emil jr.”

 

2018

14.7.2018

Speciální výstava KCHP Kařez (CZ)

N. Klírová (CZ)

#1 třída veteránů & ČVŠ KCHP
#1 Nejlepší pes třídy veteránů
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#1 BEST IN SHOW!!!!!

24.6.2018

MVP Brno – Intercanis (CZ)

S. Verstovšek (HR)

Veteran BOB & BOB

T. Kučera (CZ)

#1 VETERAN BEST IN SHOW!!!

23.6.2018

Speciální výstava KCHP Brno (CZ)

K. Kiss (H)

#1 třída veteránů & ČVŠ KCHP
Veteran BOB & BOB
#1 Nejlepší pes třídy veteránů
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#1 BEST IN SHOW!!!!!

21.4.2018

Speciální výstava KCHP Kněževes

P. Plisková Ulrichová (CZ)

#1 třída veteránů & ČVŠ KCHP
#1 Nejlepší pes třídy veteránů
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#2 BEST IN SHOW!!!!!

8.4.2018

MVP Nitra (SK)

J. M. Doval (ES)

Veteran BOB & BOB

J. M. Doval (ES)

#1 BEST IN GROUP!!!

C. Navaro (ES)

#1 BEST IN SHOW!!!

R. Malo Alcrudo (ES)

SUPREME
BEST IN SHOW!!!!!

7.4.2018

Speciální výstava KCHP Ostrava

T. Kučera (CZ)

#1 třída veteránů & ČVŠ KCHP
#1 Nejlepší pes třídy veteránů
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#2 BEST IN SHOW!!!!!

18.2.2018

NVP Bratislava – Winner of Slovakia (SK)

E. Králová (SK)

Veteran BOB & BOB
Veteran Winner of Slovakia ´18
užší výběr veteran BIS

17.2.2018

Speciální výstava KCHP Libice (CZ)

Z. Jílková (CZ)

#1 třída veteránů & ČVŠ KCHP
#1 Nejlepší pes třídy veteránů
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#1 BEST IN SHOW!!!!!

3.2.2018

MVP Brno (CZ)

D. Degryze (B)

Veteran BOB

14.1.2018

NVP Brno (CZ)

R. Kubeš (CZ)

Veteran BOB

I. Vojteková (SK)

#1 VETERAN BEST IN SHOW!!!

13.1.2018

Speciální výstava KCHP Brno

E. Králová (SK)

#1 třída veteránů & ČVŠ KCHP
#1 Nejlepší pes třídy veteránů
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#2 BEST IN SHOW!!!!!

2017

18.11.2017

Eurodogshow Kortrijk (B)

L. Kildeborg Jakobsen (DK)

#1 třída veteránů
#1 nejlepší střední pes
Veteran BOB & BEST OF BREED

28.10.2017

Klubová výstava KCHP Kladno

I. Siill (EST)

#1 třída veteránů & ČVŠ KCHP
Veteran BOB & BEST OF BREED
#1 Nejlepší pes třídy veteránů
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#1 BEST IN SHOW!!!!!

1.10.2017

MVP Tulln - Bundessieger (A)

M. Halmi (H)

Veteran Bundessieger 2017

S. Desserne (A)

užší výběr Veteran BIS

25.6.2017

MVP Brno (CZ)

A. Zhuk (BLR)

Veteran BOB & BOB

K. Vaníčková (CZ)

#2 VETERAN BEST IN SHOW

S. Lepasaar (EST)

#5 BEST IN GROUP
#1 Nejlepší pudl

2.6.2017

MVP Nitra (SK)

A. Ostrowski (PL)

Veteran BOB & BOB

J. Kruczek (PL)

#2 BEST IN GROUP

29.4.2017

Speciální výstava pudlů Budapest (H)

S. Wheeler (ES)

#1 třída veteránů, Veteran Club Winner, Veteran BOB, BOB
#1 VETERAN BEST IN SHOW
#2 BEST IN SHOW

9.4.2017

MVP Luxembourg (L)

G. Ridarčíková (SK)

#1 třída veteránů
VETERÁN ŠAMPION LUCEMBURSKA

5.3.2017

MVP Graz (A)

A. Ernst (D)

Veteran Winner
#1 Best miniature male & BOB

G. Schogol (GE)

#2 VETERAN BEST IN SHOW

M. Leonard (IRL)

#3 BEST IN GROUP
#1 Nejlepší pudl

18.2.2017

Champion of Champions VICTORY SHOW Bratislava (SK)

Z. Jílková (CZ)

Victory Veteran Winner 2017

L. Jančík (CZ)

#1 VETERAN BEST IN GROUP!!!

L. Jančík (CZ)

#1 VETERAN BEST IN SHOW!!!

2016

12.6.2016

Specilální výstava Dutch Poodle Club (NL)

S. Wheeler (ES)

výborný 1, CAC NL, BOB
#1 BEST IN SHOW!!!

5.6.2016

Speciální výstava ÖCP „Simply LifeStetten (A)

D. Payerl (A)

výborný 1, CACA, BOB
#1 BEST IN SHOW!!!

7.5.2016

NVP Kostolac (RS)

D. Vasiljevic (RS)

výborný 1, CAC, BOB
ŠAMPION SRBSKA

D. Vasiljevic (RS)

#1 BEST IN GROUP!!!

M.Al Dagistani (RS)

#2 BEST IN SHOW!!!

6.3.2016

MVP Graz (A)

T. Taulos (FI)

výborný 1, CACA, CACIB, BOB

B. Bregenzer (A)

#1 BEST IN GROUP!!!

P. Sanches Delerue (PT)

#2 BEST IN SHOW!!!

7.2.2016

MVP Brno

T. Jakkel (H)

výborný 1, CAC, CACIB, BOB

V. Belskyy (UA)

užší výběr 9. skupina FCI

17.1.2016

MVP Nitra (SK)

G. Ridarčíková (SK)

výborný 1, CAC, CACIB, BOB
Winter Winner Nitra´16

Z. Jílková (CZ)

#1 BEST IN GROUP!!!

2015

10.10.2015

MVP Komárom (H)

M. Halmi (H)

výborný 1, CAC, CACIB, BOB
Crufts Qualifications ´16

S. Volinets (MD)

#1 Nejlepší pudl
#3 BEST IN GROUP

20.9.2015

Speciální výstava Royal Belgian Poodle Club Nivelles (B)

B. Nodalli (I)

výborný 1, CAC, BOB
ŠAMPION BELGIE
#1 BEST IN SHOW!!!

28.6.2015

SV ÖCP Stetten (A)

P. Poduschka-Aigner (A)

výborný 1, CACA, BOS

27.6.2015

SV ÖCP – Winnner Show Stetten (A)

H. Hannelius (FI)

výborný 1, CACA, BOB
#1 BEST IN SHOW!!!

20.6.2015

SV KCHP Plzeň

U. Wellhöfer (D)

výborný 1, ČŠŠ KCHP
#1 Nejlepší černý pes výstavy
#1 Nejlepší pes výstavy
#1 BEST IN SHOW!!!

2014

16.2.2014

MVP Rijeka (HR)

A. Kazmierski (PL)

výborný 1, CAC HR, CACIB, BOB
ŠAMPION CHORVATSKA

D. Manton (IRL)

#1 BEST IN GROUP!!!

A. Kazmierski (PL)

#2 BEST IN SHOW!!!

15.2.2014

MVP Rijeka (HR)

S. Wheeler (S)

výborný 1, CAC HR, CACIB, BOB
Crufts Qualification ´15

A. Kazmierski (PL)

užší výběr IX. skupina FCI

2013

30.11.2013

MVP Nitra (SK)

B. Nodalli (I)

výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Z. Jílková (CZ)

#1 Nejlepší pudl
#2 BEST IN GROUP

17.11.2013

Eurodogshow Kortrijk (B)

S. Wächter (D)

výborný 1, CAC, CACIB, BOB
EUROCUP WINNER

16.11.2013

Eurodogshow Kortrijk (B)

I. Siil (EST)

výborný 1, CAC, CACIB, BOB
EUROCUP WINNER

R. Lochs-Romans (NL)

#1 Nejlepší pudl
#3 BEST IN GROUP

2.11.2013

MVP Bleiswijk (NL)

T. Skaar (S)

výborný 1 – třída šampionů
Reserve CAC / Reserve CACIB

6.10.2013

NVP Rybnik (PL)

A. Kazmierski (PL)

výborný 1, CWC, BOB
ŠAMPION POLSKA

A. Kazmierski (PL)

#2 BEST IN GROUP

22.9.2013

Belgian Winner Show
Brusel (B)

T. Taulos (FI)

výborný 1, CAC B, CACIB, BOB
BELGIAN WINNER ´13
Crufts Qualifications ´14

J.-F. Vanaken (B)

#1 BEST IN GROUP!!!

H. v.d.Berg (NL)

#2 BEST IN SHOW!!!

4.8.2013

NVP Turku (FI)

T. Taulos (FI)

výborný 1, CAC FI,
#1 Nejlepší střední pes, BOB
ŠAMPION FINSKA

T. Taulos (FI)

#1 BEST IN GROUP!!!

K. Scheel (DK)

#4 BEST IN SHOW!!!

30.6.2013

INTERCANIS MVP Brno

E. Králová (SK)

výborný 1, CAC CZ, CACIB, BOB
ČESKÝ GRAND ŠAMPION

V. Javorčík (SK)

#1 BEST IN GROUP!!!

Z. Jílková (CZ)

#2 BEST OF DAY!!!               

16.6.2013

MVP Kraków (PL)

A. Ostrowski (PL)

výborný 1, CWC, CACIB, BOB
závěrečných soutěží jsme se nezúčastnili :)

15.6.2013

KV SKCHP Kamenný mlyn (SK)

P. Langdon (GB)

výborný 1, CAC SK, Klubový vítěz
SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION
#1 Nejlepší černý pudl
#1 Nejlepší pes výstavy
#1 BEST IN SHOW!!!

2.6.2013

PRESTIGE MVP Leszno (PL)

L. Pichard (H)

výborný 1, CWC, CACIB, BOB

E. Drennan (IRL)

#1 BEST IN GROUP!!!

F. Kane (GB)

#1 BEST IN SHOW!!!

1.6.2013

Grand Prix
MVP Nitra (SK)

T. Taulos (FIN)

výborný 1, CAC SK, CACIB, BOB
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2013

K. Radvánszky (H)

#1 BEST IN GROUP!!!

18.5.2013

World Dog Show Budapešť (H)

I. Siil (EST)

výborný 1 třída šampionů, CAC H, CACIB, BOB
WORLD WINNER 2013!!!!!

21.4.2013

MVP Pohorje (SLO)

J. Palosaari (FIN)

výborný 1, CAC SLO, CACIB, BOB

O. Sinko Kupriyanova (SLO)

#1 BEST IN GROUP!!!

20.4.2013

MVP Maribor (SLO)

I. Ehold (A)

výborný 1, CAC SLO, CACIB, BOB

I. Ehold (A)

#2 BEST IN GROUP
#1 Nejlepší pudl

17.3.2013

MVP Katowice (PL)

C. Fernandez-Renau (ES)

výborný 1, CWC PL, CACIB, BOB

A. Rojo Fajardo (ES)

užší výběr IX. skupina FCI

3.3.2013

MVP Graz (A)

A. Schemel (A)

výborný 1, CACA, CACIB, BOB
ŠAMPION RAKOUSKA

T. Jakkel (H)

#1 BEST IN GROUP!!!

P. Dondina (I)

#3 BEST IN SHOW!!!

2.2.2013

DUO CACIB Brno

D. Allan-Gibson (ES)

výborný 1, CAC CZ, CAC ČMKU, CACIB, BOB
Crufts Qualifications´14
ŠAMPION ČMKU

D. Allan-Gibson (ES)

#4 BEST IN GROUP

2012

24.11.2012

KV KCHP Praha

L. Barker (GB)

výborný 1, CAC CZ, ČŠŠ KCHP, Klubový vítěz
#1 Nejlepší střední pes
#1 Nejlepší pes výstavy
#1 BEST IN SHOW!!!

4.11.2012

MVP Praha (CZ)

S. Wheeler (S)

výborný 1, CAC CZ, CAC CMKU, CACIB, BOB

B. Bregenzer (A)

#1 BEST IN GROUP!!!

21.10.2012

MVP Komárom (H) – DERBY SHOW´12

M. Halmi (H)

výborný 1, CAC H, CACIB, BOB
ŠAMPION MAĎARSKA

T. Urek (SLO)

#1 BEST IN GROUP!!!

T. Jakkel (H)

#1 BEST IN SHOW!!!

20.10.2012

Alpok-Adria Winner
SV Joker Uszkár Klub Komárom (H)

E. Králová (SK)

výborný 1, CAC H
ALPOK-ADRIA WINNER ´12
BOB (barva černá)
#1 Nejlepší střední pudl
#1 BEST IN SHOW!!!

20.10.2012

MVP Komárom (H) – GRAND PRIX´12

A. Ostrowski (PL)

výborný 1, CAC H, CACIB, BOB

A. Ostrowski (PL)

#1 BEST IN GROUP!!!

Z. Omarov (GE)

#2 BEST IN SHOW!!!

30.9.2012

MVP Tulln (A)

I. Urschitz (A)

výborný 2, Res. CACA, Res. CACIB

29.9.2012

KV ÖCP Tulln (A)

I. Csík (D)

výborný 1, CACA, BOB
#1 BEST IN SHOW!!!

15.9.2012

KV SKCHP Kamenný Mlýn (SK)

M. Slooijer (NL)

výborný 1, CAC SK, Klubový vítěz
#1 Nejlepší pes výstavy

11.8.2012

MVP Innsbruck (A)

L. Mach (CH)

výborný 1, CACA, CACIB, BOS

14.7.2012

SV KCHP Kojice (CZ)

U. Eberhard (D)

výborný 1, CAC CZ, ČKŠ KCHP
ČESKÝ ŠAMPION
ŠAMPION KCHP

#1 Nejlepší střední pes
#1 Nejlepší pes výstavy
#1 BEST IN SHOW!!!

24.6.2012

MVP Brno

Mrs. A. Ingram (IRL)

výborný 1, CAC CZ, CAC ČMKU, CACIB, BOB

23.6.2012

OKV KCHP Brno

V. Javorčík (SK)

výborný 1, ČKŠ KCHP
#1 Nejlepší střední pes

10.6.2012

MVP Umag (HR)

L. Mach (CH)

výborný 1, CAC HR, CACIB, BOB
#3 BEST IN GROUP

9.6.2012

MVP Umag (HR)

N. Blanusa (HR)

výborný 1, CAC HR, CACIB, BOB
užší výběr IX. skupina FCI

25.3.2012

NVP Cegléd (H)

K. Radvánszky (H)

výborný 1, CAC H, BOB

24.3.2012

MVP Nitra (SK)

E. Králová (SK)

výborný 1, CAC SK, CACIB, BOB
ŠAMPION SLOVENSKA

26.2.2012

MVP Graz (A)

M. Kavcic (SLO)

výborný 1, CACA, CACIB, BOB

5.2.2012

MVP Brno

Z. Petik (H)

výborný 1, CAC CZ, CAC ČMKU, CACIB, BOB

M. Kavcic (SLO)

#2 BEST IN GROUP
#1 Nejlepší pudl

2011

4.12.2011

MVP Helsinki (FI) – FINISH WINNER SHOW

P. Langdon (GB)

výborný, certifikát kvality
#3 nejlepší střední pes
Reserve CAC FI & Reserve CACIB

26.11.2011

NKC Int. MVP DOGS4ALL (N)

S. Wheeler (S)

výborný, certifikát kvality
#1 třída šampionů
CACIB
#1 nejlepší střední pes & BOS
NORWEGIAN WINNER 2011!!!

9.10.2011

MVP Hamar (N)

J. Jackson (South Africa)

výborný, certifikát kvality
#1 třída šampionů
CACIB
#1 nejlepší střední pes & BOS

11.9.2011

MVP Rogaland (N)

S. Knight (IRL)

výborný, certifikát kvality
#1 třída šampionů
CACIB
#1 nejlepší střední pes & BOB

10.9.2011

SV Rogaland  (N)

K. Rodgerson (UK)

výborný, certifikát kvality
#1 třída šampionů
#1 Nejlepší střední pes & BOS

20.8.2011

MVP Bjerke (Norsko)

J. Reynolds (Kanada)

výborný 1, cert. kvality
#1 třída šampionů
CACIB, BOS
Crufts Qualifications ´12

2.7.2011

MVP Trondheim (Norsko)

A. Foss (N)

výborný, cert. kvality
#1 třída šampionů
#1 Nejlepší střední pes
CACIB, BOB
I N T E R C H A M P I O N

29.5.2011

Trondheim
Dog Festival –
Day 2 (Norsko)

S. Sinko (SLO)

výborný, certifikát kvality
#1 třída šampionů
BOB

S. Sinko (SLO)

#1 BEST IN SHOW SPECIALITY!!!

D. Paunovic (RS)

#1 BEST IN GROUP!!!

S. Desserne (F)

#3 BEST IN SHOW všech plemen!!!

28.5.2011

Trondheim
Dog Festival –
Day 1 (Norsko)

D. Paunovic (RS)

výborný 1, cert. kvality
#1 třída šampionů
#1 Nejlepší střední pes & BOB

S. Delmar (IRL)

#1 Nejlepší pudl
#4 BEST IN GROUP!!!

8.5.2011

MVP Kristiansand (Norsko)

T. Pehar (HR)

výborný 1, cert. kvality
#1 třída šampionů
CACIB, BOS

10.4.2011

SV Bergen (Norsko)

L. Merati (I)

výborný 1, cert. kvality
#1 třída šampionů
#1 nejlepší střední pes
BOB
#2 BEST IN SHOW

9.4.2011

MVP Bergen (Norsko)

B. Svarstad (S)

výborný 1, cert. kvality
#1 třída šampionů
CACIB, BOS

20.3.2011

MVP Harstad (Norsko)

D. Ericsson (S)

výborný, cert. kvality
#1 třída šampionů
#1 Nejlepší střední pes
CACIB, BOB

S. Oates (IRL)

#1 Nejlepší pudl
#4 BEST IN GROUP!!!

12.3.2011

SV Göteborg (Švédsko)

P. Kučerová (CZ)
&
S. Wheeler (S)

výborný 1, cert. kvality
#1 třída šampionů
#1 nejlepší střední pes
BOB
#3 BEST IN SHOW

19.2.2011

MVP /Telemark (Norsko)

S. B. Helgesen (N)

výborný 1, cert. kvality
#1 třída šampionů
CACIB, BOS

13.2.2011

NVP Letohallen (Norsko)

R. Vuorinen (SF)

výborný 1, cert. kvality
#1 Nejlepší střední pes
CAC N, BOS
ŠAMPION NORSKA
ŠAMPION DÁNSKA
ŠAMPION ŠVÉDSKA
NORDICKÝ ŠAMPION

7.1.2011

MVP Göteborg, MyDog (Švédsko)

J. Schepers (NL)

výborný 1, cert. kvality
#1 Nejlepší střední pes
CAC S, CACIB, BOB

J. Sanchez (ES)

#1 Nejlepší pudl
#2 BEST IN GROUP!!!

6.1.2011

MVP Göteborg, MyDog (Švédsko)

S. Oates (IRL)

výborný 1, cert. kvality
#1 Nejlepší střední pes
CAC S, CACIB, BOB

2010

28.11.2010

Nordic Winner´10
MVP Oslo (Norsko)

M. Nilsson (S)

výborný 1, certifikát kvality
#2 Nejlepší střední pes
Reserve CACIB

7.11.2010

DKK Winner Show
MVP Herning (Dánsko)

A. Bystrup (DK)

výborný 1, certifikát kvality
#1 Nejlepší střední pes
CAC DK
CACIB, BOS
DKK WINNER 2010!!!

6.11.2010

MVP Herning (Dánsko)

H. Almgren (S)

výborný 1, certifikát kvality
#2 Nejlepší střední pes
CAC DK
Reserve CACIB

31.10.2010

NDK National (Norsko)

R. Doedjins (NL)

výborný 1, cert. kvality
#1 Nejlepší střední pes
CAC N
BOB

30.10.2010

NMHK National (Norsko)

T. Pehar (HR)

výborný 1, cert. kvality
#1 Nejlepší střední pes
CAC N
BOB
užší výběr IX. skupiny FCI

9.10.2010

MVP Hamar (Norsko)

I. Siil (EST)

výborný 1, certifikát kvality
#2 Nejlepší střední pes
Reserve CACIB

5.9.2010

NVP Hundorp (Norsko)

G. Skallmann (S)

výborný 1, cert. kvality
#1 Nejlepší střední pes
CAC N
BOB

G. Skallmann (S)

#1 BEST IN GROUP!!!

H. Stockmari (SF)

#1 BEST IN SHOW!!!

14.8.2010

Double Oslo 2010 – Day 1 (Norsko)

M. Camac (AU)

výborný 1, CAC N, CACIB, BOS
Crufts Qualification ´11

26.6.2010

World Dog Show Herning (Dánsko)

P. John (IN)

výborný, cert. kvality
#1 třída mladých
JUNIOR WORLD WINNER ´10!!!

19.6.2010

SV KCHP Brno

L. Voláriková (SK)

výborný 1, CAC CZ, ČKŠ KCHP
#1 Nejlepší střední pes
#1 Nejlepší pes výstavy
#2 BEST IN SHOW

6.6.2010

MVP Nitra (Slovensko)

H. v.d.Berg (NL)

výborný 1, CAC SK, CACIB, BOB
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER´10

5.6.2010

Jubilejní KV SKCHP Nitra (Slovensko)

J.-F. Vanaken (BE)

výborný 1, CAC SK
Jubilejní Klubový vítěz SKCHP ´10
#1 Nejlepší černý pudl všech rázů

22.5.2010

OSV KCHP Kačina

J.-F. Vanaken (BE)

výborný 1, ČKŠ KCHP
#1 Nejlepší střední pes
#1 Nejlepší pes výstavy
#1 BEST IN SHOW!!!

16.5.2010

MVP Bratislava – CEEUW Cup (Slovensko)

S. Šinko (SLO)

výborný 1, CAC SK, CACIB, BOS
Vítěz Střední a Východní Evropy ´10

1.5.2010

KV KCHP Praha – 16. ročník Memoriálu Jaroslava Kamenického

E. Filippini (Arg.)
& M. Nilsson (S)

výborný 1, CAJC CZ, ČMŠ KCHP
Český junior šampion
Mladý šampion KCHP
#1 Nejlepší mladý střední pes
#1 Nejlepší mladý pes výstavy
#1 BEST IN SHOW!!!

17.4.1010

MVP Maribor (Slovinsko)

M. Kavčič (SLO)

výborný 1, Junior Winner,
Junior BOB, BOB
Mladý šampion Slovinska

T. Urek (SLO)

užší výběr IX. skupiny FCI
#1 Nejlepší pudl

11.4.2010

MVP WIeselburg (Rakousko)

K. Radvanszky (H)

výborný 1, Jugendbester, BOB

B. Spoljaric (HR)

#1 Junior Best in Group

B. Spoljaric (HR)

#1 BEST IN GROUP!!!

P. Muntean (RO)

#1 BEST OF DAY!!!

14.3.2010

OSV KCHP Libice nad Cidlinou

Z. Brotánková (CZ)

výborný 1, ČMŠ KCHP
#1 Nejlepší mladý střední pes
#1 Nejlepší mladý pes výstavy
#2 BEST IN SHOW

28.2.2010

SV VDP Lampertheim-Hofheim (Německo)

J. Shirley (UK)

výborný 1, CAJC VDH+VDP
#1 Nejlepší střední pes
BEST OF BREED
#1 BEST IN SHOW!!!

6.2.2010

DUO MVP Brno – sobota

F. Cochetti (I)

výborný 1, CAJC CZ, Junior BOB, BOB

23.1.2010

MVP Trenčín (Slovensko)

M. Guniš (SK)

výborný 1, CAJC SK
Mladý šampion Slovenska

G. Ridarčíková (SK)

#3 Junior BIS pes

17.1.2010

Slovenian Winner Show LjubljanaTromostovje (Slovinsko)

E. Clerc (CH)

výborný 1, Slovenian Junior
Winner ´09, Junior BOB, BOB

F. M. Rodrigues (P)

#1 Junior Best in Group &
#3 JUNIOR BEST IN SHOW

H. L. Jensen (DK)

#1 Nejlepší pudl
#2 BEST IN GROUP!!!

16.1.2010

SV Ljubljana (Slovinsko)

H. L. Jensen (DK)

výborný 2

16.1.2010

MVP Ljubljana (Slovinsko)

A. Paloheimo (SF)

výborný 1, Junior Winner, Junior BOB

E. Clerc (CH)

#1 JUNIOR BEST IN SHOW!!!

10.1.2010

NVP Olomouc

B. Peterburs (D)

výborný 1, CAJC CZ, Junior BOB

2009

13.12.2009

Belgian Winner Show Brusel (Belgie)

J.-F. Vanaken (B)

výborný 1, Belgian Junior Winner ´09
Junior BOB, BOB

S. Oates (IRL)

#1 JUNIOR BEST IN SHOW!!!

6.12.2009

MVP Nitra (Slovensko)

V. Javorčík (SK)

výborný 1, CAJC SK, Junior BOB, BOB

5.12.2009

MVP Nitra (Slovensko)

I. Csík (D)

výborný 1, CAJC SK, Junior BOB, BOB

G. Ridarčíková (SK)

#3 Junior BIS pes

I. Csík (D)

#1 Nejlepší pudl
#2 BEST IN GROUP!!!

29.11.2009

Derby show
MVP Budapešť (Maďarsko)

G. Sárközy (H)

výborný 1, HPJ, Junior BOB
Mladý šampion Maďarska

28.11.2009

Jubilejní MVP MEOE Budapešť (Maďarsko)

L. Mach (CH)

výborný 1, HPJ, Junior BOB

7.11.2009

OSV KCHP Praha

U. Eberhard (D)

velmi nadějný 1, ČDŠ KCHP
#1 Nejlepší dorost pes výstavy
Dorost šampion KCHP

24.10.2009

OSV KCHP Jankov u Českých Budějovic

Z. Gajic (SLO)

velmi nadějný 1, ČDŠ KCHP
#1 Nejlepší dorost pes výstavy

11.10.2009

Světová výstava psů Bratislava (Slovensko)

S. Wheeler (S)

velmi nadějný
#1 třída dorostu

4.10.2009

MVP Arad (Rumunsko)

C. Stefanescu (RO)

velmi nadějný 1, Puppy BOB

A. Brace (UK)

#2 PUPPY BEST IN SHOW!!!

3.10.2009

Expo Club C.C.A.R. Arad (Rumunsko)

S. Sinko (SLO)

velmi nadějný 1, Puppy BOB
Puppy BIS

3.10.2009

MVP Arad (RO)

P. Muntean (RO)

velmi nadějný 1, Puppy BOB

20.9.2009

KBHW Show Brøndby (Dánsko)

R. E. Bayliss (GB)

velmi nadějný 1, Puppy BOB

W. Peper (D)

#2 PUPPY BEST IN SHOW!!!

19.9.2009

MVP Brøndby (Dánsko)

F. Cochetti (I)

velmi nadějný 1, Puppy BOB

M. Heine (D)

#3 PUPPY BEST IN SHOW!!!

22.8.2009

CEEUW Show Wels (Rakousko)

L. Ubrová (CZ)

velmi nadějný 1, Puppy BOB

L. Mach (CH)

#2 PUPPY BEST IN SHOW!!!

16.8.2009

MVP Bratislava (Slovensko)

M. Guniš (SK)

velmi nadějný 1

S. Desserne (F)

užší výběr Nejlepší dorost pes MVP

15.8.2009

MVP Bratislava (Slovensko)

L. Voláriková (SK)

velmi nadějný 1

B. Sisklósi (H)

užší výběr Nejlepší dorost pes MVP

28.6.2009

MVP Brno

L.P. Teixeira (P)

velmi nadějný 1

27.6.2009

OSV KCHP Brno

P. Richard (F)

velmi nadějný 1

20.6.2009

SV KCHP Kolesa

D. Degryze (B)

velmi nadějný 1
#1 Nejlepší pes baby-show

7.6.2009

MVP Nitra (Slovensko)

C. Aradi (H)

velmi nadějný 1, Baby BOB

I. Vojteková (SK)

#2 BABY BEST IN SHOW!!!