střední černý pes

EUJW-14
Group & BIS Winner
C.I.B.
Ch. Joyful Jeffrey
Starring Moravia
Jeff

nar. 9.5.2013

40 cm

prcd-PRA: Normal/Clear
(by parents)

otec:
WW13 JWW10 INT-NORD-Multi Ch.
Dream Catcher Starring Moravia „Emil Jr.“

matka:
KBHW08 CEEUW 09 Intch. Multi-Ch.
Brei-Ca´s On The Spot „Spoty“

chovatel:
Starring Moravia
Jana a Pavel Vavrouškovi

majitelé:
Starring Moravia
Jana a Pavel Vavrouškovi
&
Tereza Vaverová

web_NIV_2685.jpg
(3 roky)

rodokmen

fotogalerie

Dosažené tituly (4 roky):

  • EUROPEAN JUNIOR WINNER ´14 & Junior BOB
  • 2x CHAMPION OF CHAMPIONS SK ´15 & ´17
  • TOP DOG 2015 - #2 skupina 9.
  • INTERCHAMPION
  • ČESKÝ ŠAMPION
  • ŠAMPION ČMKU
  • ŠAMPION SLOVENSKA
  • ŠAMPION LUCEMBURSKA
  • ŠAMPION RAKOUSKA
  • ŠAMPION POLSKA
  • ŠAMPION SRBSKA
  • ŠAMPION KCHP
  • BUNDESSIEGER Austria ´16
  • Český junior šampion
  • Mladý šampion Slovenska
  • Mladý šampion KCHP
  • #1 SUPER BEST IN SHOW
    - 2x MVP Nitra (SK) 29.-30.11.2014
  • 7x #1 BEST IN SHOW all breeds
    - NVP Bielsko-Biala (PL) ´14
    - MVP Nitra (SK) 30.11.2014
    - MVP Brno 8.2.2015
    - MVP České Budějovice ´15
    - MVP Praha ´15
    - Šampion Šampionů – Victory Show Nitra (SK) ´16
    - Šampion Šampionů – Victory Show Bratislava (SK) ´18
  • #1 BEST OF DAY
    - MVP Oberwart (A) ´15
  • #2 BEST OF DAY
    - MVP Szombathely (H) ´15
  • 2x #3 BEST IN SHOW all breeds
    - MVP Lucembursko ´15
    - MVP Kielce (PL) ´16
  • 17x #1 BEST IN GROUP
    - NVP Bielsko-Biala (PL) ´14
    - MVP Nitra (SK) 29.11.2014
    - MVP Nitra (SK) 30.11.2014
    - MVP Brno 7.2.2015
    - MVP Brno 8.2.2015
    - MVP Luxembursko ´15
    - MVP České Budějovice ´15
    - MVP Szombathely (H) ´15
    - NVP Szombathely (H) ´15
    - MVP Oberwart (A) ´15
    - MVP Praha ´15
    - Šampion Šampionů Praha ´16
    - Šampion Šampionů – Victory Show Nitra (SK) ´16
    - MVP Nitra (SK) 2.4.2016
    - MVP Kielce (PL) ´16
    - NVP Klatovy ´17
    - Šampion Šampionů – Victory Show Bratislava (SK) ´18
  • 2x #2 BEST IN GROUP
    - MVP Nitra (SK) 28.2.2015
    - MVP Pohorje (SLO) ´18
  • 4x #3 BEST IN GROUP
    - MVP České Budějovice 11.10.2015
    - MVP Nitra (SK) 3.4.2016
    - NVP Brno ´17
    - Champion of Champions Bratislava (SK) ´17
  • #4 BEST IN GROUP
    - MVP Brno 28.6.2015
  • 8x #1 BEST IN SHOW Speciality
    - Speciální výstava pudlů Opole (PL) ´14
    - Speciální výstava ÖCP Stetten (A) ´14
    - KV KCHP Poděbrady ´15
    - Speciální výstava Kamenný mlyn (SK) ´16
    - Speciální výstava ÖCP Stetten (A) ´16
    - Speciální výstava KCHP Ostrava ´16
    - Pudelmania Müsingen (CH) ´17
    - KV Pudl klub Kněževes ´17
  • 2x #2 BEST IN SHOW Speciality
    - Speciální výstava IX. skupiny FCI Opole (PL) ´14
    - Speciální výstava Gödöllő (H) ´14
  • 2x #3 BEST IN SHOW Speciality
    - Speciální výstava KCHP Brno ´14
    - Eurodog Speciality Prostějov ´14
  • 40x BOB (CZ, SK, PL, H, A, L, RS, CH, SLO)
  • 24x CACIB (CZ, SK, A, L, H, PL, RS, SLO)
  • 2x #1 JUNIOR BEST IN SHOW
    - MVP Brno Intercanis ´14
    - NVP Bielsko-Biala (PL) ´14
  • #1 JUNIOR BEST OF DAY
    - MVP Brno Intercanis ´14
  • #1 JUNIOR BEST IN GROUP
    - MVP Brno Intercanis ´14
  • 4x #1 JUNIOR BEST IN SHOW Speciality
    - Speciální výstava IX. skupiny FCI Opole (PL) ´14
    - Speciální výstava Gödöllő (H) ´14
    - Speciální výstava ÖCP Stetten (A) ´14
    - Eurodog Speciality Prostějov ´14
  • 2x #1 Nejlepší pes výstavy
    - KV KCHP Poděbrady ´15
    - Speciální výstava KCHP Ostrava ´16
  • #2 Nejlepší pes výstavy
    - Speciální výstava KPaCHP Praha ´17
  • 3x #1 Nejlepší černý pes
    - KV KCHP Poděbrady ´15
    - Jubilejní SV Praha ´15
    - Speciální výstava KCHP Ostrava ´16
  • 2x #1 Nejlepší střední pes
    - Speciální výstava KPaCHP Praha ´17
    - KV Pudl klub Kněževes ´17
  • 2x #1 Nejlepší mladý pes výstavy & #1 Nejlepší mladý černý pes
    - Speciální výstava KCHP Brno ´14
    - Eurodog Speciality Prostějov ´14
  • 6x Junior BOB (CZ, PL, H)
  • Mladý klubový vítěz Opole (PL) ´14
  • #1 PUPPY BEST IN SHOW
    - OKV KCHP Brno ´14
  • #1 Nejlepší dorost pes
    - OKV KCHP Brno ´14
  • 2x Crufts Qualification ´16
  • 3x Reserve CACIB
  • Národní vítěz Brno ´16
  • Národní vítěz Brno ´17
  • Národní vítěz Klatovy ´17
  • Vítěz Slovenska ´17
  • Klubový vítěz Opole (PL) ´16
  • Klubový vítěz KCHP ´15
  • Klubový vítěz Pudl klub ´17
  • Klubový vítěz Müsingen (CH) ´17
  • Jubilejní vítěz KCHP ´15
  • Vítěz speciální výstavy Kamenný mlyn (SK) ´16
  • Victory WinnerCoC Nitra ´16
  • Victory WinnerCoC Bratislava ´17
  • Victory WinnerCoC Bratislava ´18
  • 15x CAC CZ
  • Reserve CAC CZ
  • 9x CAC ČMKU
  • 14x CAC SK
  • 6x CACA
  • 2x CAC H
  • 4x CAC PL
  • CAC L
  • CAC RS
  • CAC CH
  • CAC SLO
  • 4x ČKŠ KCHP
  • ČŠŠ KCHP
  • Jugendbester
  • 5x CAJC CZ
  • 2x CAJC SK
  • 2x CAJC PL
  • CAJC H
  • 2x ČMŠ KCHP
  • ČMŠ KPaCHP
  • 2x Baby BOB
  • #2 třída otevřená & Reserve CAC – WDS Milan (I) ´15