PiteÅ unofficial puppy match
(Švédsko)


9.6.2019

rozhodčí: Kurt Nilsson (SE)

Obsah obrázku tráva, exteriér, savci, zvíře

Popis byl vytvořen automaticky
#1 Puppy BOB
The Aristocrat Starring Moravia „Mr. Ivan

 

 


MVP Umag (Chorvatsko)


8.6.2019

Obsah obrázku tráva, zvíře, exteriér, savci

Popis byl vytvořen automaticky
Puppy BOB
#3 PUPPY BEST IN SHOW!!!
Talk About Starring Moravia „Talkie

 

 


2
x IDS Moletai (Lithuania)


25.-26.5.2019

Obsah obrázku tráva, pes, exteriér, zvíře

Popis byl vytvořen automaticky
2x CAC LT, 2x CACIB, BOB, BOS
INTERŠAMPION!!!!!
INTCH FICH SECH LTCH Bazaar´s Zahrada „Demi

 

 


Austrálie Duben 2019


„Lincoln“ splnil podmínky pro udělení titulu „ŠAMPION AUSTRÁLIE“!!!


AU Ch. Real Treasure Starring Moravia „Lincoln“

 

 


OKV KCHP Ostrava


6.4.2019

rozhodčí: Anna Dzitz (PL)


výborná 1, ČKŠ KCHP
#1 Nejlepší černá fena
#2 Nejlepší fena výstavy
JCh. Group Winner Sweet Dreams Starring Moravia „Sweetie

velmi nadějný 1, ČDŠ KCHP
Talk About Starring Moravia „Talkie

velmi nadějná 1, ČDŠ KCHP
The Lady Starring Moravia „Lady“

 

 


MVP Graz (Rakousko)


10.3.2019

rozhodčí: Dragana Bujisic Vasiljevic (RS)

Tentokrát jsme se bohužel nemohli zúčastnit závěrečných soutěží…


výborný 1, CACA, CACIB, BOB
JWW18 Ch. BIS&Group&JBIS Winner
Shadow on
the Wall Starring Moravia „Sammy


 

 


SLOVAKIAN WINNER SHOW 2019
NvP Bratislava (Slovensko)


24.2.2019

rozhodčí:
plemeno: Edita Králová (SK)
9. skupina: Željko Lozic (RS)
BIS: Gabriela Ridarčíková (SK)


#1 BEST IN SHOW


#1 BEST IN SHOW


#1 BEST IN GROUP


výborný 1, CAC SK, VÍTĚZ SLOVENSKA´19, BOB
#1 BEST IN GROUP!!!
#1 BEST IN SHOW!!!
WW18 EUJW14 BIS & Group Winner Intch.
Joyful Jeffrey Starring Moravia „Jeffy


 

 


MVP Douai (Francie)


10.2.2019

rozhodčí: Chantal van Raamsdonk (B)

výborný 1, CAC F, CACIB
CH. Ray of Light Starring Moravia „Pablo“

 

 


DUOCACIB BRNO


2.-3.2.2019

rozhodčí
Jussi Liimatainen (SF)
Laurent Heinesche (LU)


2x výborný 1, 2x CAC CZ, 2x Reserve CACIB
ČESKÝ ŠAMPION
JWW18 Ch. BIS&Group&JBIS Winner
Shadow on
the Wall Starring Moravia „Sammy



2x výborný 1, 2x CAC CZ
ČESKÝ ŠAMPION
JWW-15 INTCH SKCH ATCH HUCH CZCH Mon Bijou Starring Moravia „Kali

 

 


MVP Nitra (Slovensko)


27.1.2019

rozhodčí
plemeno: Linda Voláriková (SK)
skupina: Igor Vyguzov (ME)


#3 BEST IN GROUP


#3 BEST IN GROUP


#3 BEST IN GROUP


soutěž v 9. skupině FCI


soutěž v 9. skupině FCI


CACIB & Res. CACIB psi


výborný 1, CAC SK, CACIB, BOB
#3 BEST IN GROUP
#1 Nejlepší pudl dne
ŠAMPION SLOVENSKA
JWW18 Ch. BIS&Group&JBIS Winner
Shadow on
the Wall Starring Moravia „Sammy



velmi nadějný 1 ve třídě štěňat
Talk About Starring Moravia „Talkie

 

 


IKC CACIB SHOW Savion (IZrael)


25.1.2019

rozhodčí: Christine Rossier (CH)






výborný 1, CAC IL, CACIB, BOB
#3 BEST IN GROUP!!!
#1 Nejlepší pudl
#1 BEST IN SHOW PÁR PSŮ!!!
Ch. Peak Moment in Paris Starring Moravia „Paris“

 

 


NVP Brno


13.1.2019

rozhodčí plemeno & 9. skupina FCI: Naďa Klírová (CZ)

Emil na své poslední výstavě vyhrává 9. skupinu FCI u předsedkyně Klubu chovatelů pudlů.
Nadi, moc děkujeme, velmi si tohoto ocenění vážíme!!!


#1 BEST IN GROUP!!!


#1 BEST IN GROUP!!!


#1 BEST IN GROUP!!!


soutěž v 9. skupině FCI


soutěž v 9. skupině FCI


během závěrečných soutěží


během závěrečných soutěží


BOB / BOS / Junior BOB


Veteran BOB & BEST OF BREED
#1 BEST N GROUP!!!!!
TOP PRODUCER VWW18 WW13 JWW10 DKW10 NW11 INT-NORD-Multi Ch.
Dream Catcher Starring Moravia „Emil Jr.“


výborný 1,CAC CZ, CAC ČMKU, Národní vítěz Brno ´19
JWW18 JCh. BIS&Group&JBIS Winner
Shadow on
the Wall Starring Moravia „Sammy


 

 


OKV KCHP Měnín


12.1.2019

rozhodčí: Ondrej Dudáš (SK)

Štěňátka z našeho posledního vrhu „T“ na první výstavě ve věku 4 měsíce…


výborný 1, ČKŠ KCHP
JWW18 JCh. BIS&Group&JBIS Winner
Shadow on
the Wall Starring Moravia „Sammy



#1 BABY BEST IN SHOW!!!
#1 Nejlepší stěně pes
Talk About Starring Moravia „Talkie


#1 Nejlepší štěně fena
The Lady Starring Moravia „Lady“